*O MNIE

Kim jestem i czym się zajmuje

Nazywam się Łukasz Sarnecki i od 2013 pracuję w branży internetowej. Pracowałem przy różnorodnych projektach, dla wielu małych i dużych firm. W swojej pracy zawsze próbuję „wejść w biznes” Klienta, aby go lepiej poznać i zrozumieć. To z kolei pozwala lepiej nie tylko projektować, ale również doradzać, które rozwiązanie będzie dla niego odpowiednie.

Nie będę się rozpisywał o narzędziach, z których na co dzień korzystam. Jak każdy specjalista muszę je znać i na bieżąco poznawać nowe funkcje i doskonalić swoje umiejętności. Tak jest też w moim przypadku. Rozwój , to nie stan, to ruch. Na co dzień korzystam z pakietu z systemów CMS WordPress, Adobe CC, głównie Illustrator i Photoshop, lecz również Gimp czy Inkscape . Doskonale znam tajniki i pułapki ze świata internetu, dlatego przygotowując ze mną swój projekt możesz mieć pewność, że będzie on wzorowo przygotowany.

Przez ostatnie czas mocno poszerzam swoją wiedzę związaną z social media oraz e-Commerce (znam shopify, shoper, prestashop, woocommerce) i odpowiedniego przygotowania projektów, które w połączeniu dają naprawdę duże możliwości.

Oprócz projektowania stron www zajmuję się też wolontariatem jako koordynator ds. logistyki Szlachetnej Paczce. Zadaniem moim i mojego zespołu jest organizacje eventówszkoleń oraz finału Szlachetnej Paczki.  

Nie są mi też obce możliwości kwestie związane z produktywnym zarządzaniem czasem i rozwojem osobistym. Spełniam swoje cele Dobra znajomość narzędzi służących poprawy do produktywności pozwala na aktywne doradztwo osobą, którzy nie są zagłębieni w terminologię i dobre praktyki zarządzania czasem.

*W 10 SEKUND

Czyli o mnie w latach

W tej chwili:

Życie w latach: